Parafia pw. Matki Bożej
Pocieszenia w Poznaniu
Archidiecezja Poznańska
Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem... czytaj więcej
Na radosne Święta Bożego Narodzenia Drogim Parafianom, Siostrom Dominikankom oraz Gościom życzymy przeżycia prawdziwej obecności Boga na Ziemi – w Waszych domach i w sercach. Niech owocem tych Świąt będzie jedność z Bogiem, z Kościołem, w rodzinach i ludzka solidarność. Owocem jedności i solidarności niech będzie POKÓJ w Ojczyźnie, w naszych domach i sercach.
Pragniemy podziękować Parafianom za zaangażowanie w piękne przeżycie Adwentu i za w wykonanie świątecznych dekoracji w kościele. Panu Adamowi i Tomaszowi Nowakom – piekarnia i cukiernia – dziękujemy za drożdżówki zjadane przez dzieci i dorosłych na śniadaniu po roratach. Dziękujemy ofiarodawcom za mleko, kakao i jabłka. Dziękujemy wielu dobrodziejom za radość, jaką sprawili potrzebującym ofiarowując żywność. Anonimowemu Dobrodziejowi - Mikołajowi dziękujemy w imieniu dzieci za słodycze. Bóg zapłać za przekazane pieniądze dla rodzin niezamożnych. Dziękujemy za transmisję Pasterki przez internet.
O łaskę Nieba dla zm. z rodz. Kwiecińskich oraz za zm. Alinę Stawicką
+ Tomasz Prystacki – pogrzebowa, kaplica – ul. Borówkowa
+ Tomasz Prystacki – pogrzebowa, kaplica – ul. Borówkowa
+ Marcin (52 urodziny) – z prośbą o łaskę Nieba
+ Łucja Hauke – pogrzebowa
Z okazji urodzin Marcina – z prośbą o Boże prowadzenie, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Jego rodziny
+ Ks. Adam Skociński – 10 rocz. śm.
+ Paweł Sobecki 5 rocz. śm. int. od żony i dzieci
Z podz. Matce Bożej Najświętszej za łaskę zdrowia, z prośbą o szczęśliwą operację dla Michała, z prośbą o dobre wyniki
+ Zbigniew Kaczmarek – int. od rodziny
int. S. Dominikanek
+ Tadeusz – o łaskę Nieba
+ Stanisław Szczepankiewicz 30 rocz. śm., Brunon, Marcin i za zm. z tych rodzin